Kontakt os

Hvordan kan vi hjælpe dig?

Udfyld her:

(det er ikke til opsigelser, regningsspørgsmål, adresseændringer e.l.)

Når avisen ikke bliver leveret, så er fejlen oftest hos Bladkompagniet.
Udfyld og meddel manglende levering direkte til Bladkompagniet her:

Adresse: Udfordringen, Jernbanegade 1, 6070 Christiansfeld
Telefon: 74562202 – Fax: 74563219
Annoncer: 73561506
Hosianna (Bøger & Musik): 73561500
Redaktionen: redaktion@udfordringen.dk
Annoncer: annonce@udfordringen.dk
Abonnement: abonnement@udfordringen.dk
Bogholderi: bogholderi@udfordringen.dk
Bogsalg: bogsalg@udfordringen.dk
Ung: ung@udfordringen.dk
Forlag: forlag@udfordringen.dk
Webmaster: webmaster@udfordringen.dk